a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

хто_і_з_чим

Про учасника фестивалю

Vavilon Craft Brewery & PUB

Крафтова броварня "Вавілон" заснована в місті Львів в 2018 році простими любителями пива. Першу варку провели в 2019 році та від цього часу варимо найякісніше пиво, використовуючи при цьому виключно імпортну натуральну сировину. При виробництві пива не використовуємо жодного складника неприродного походження, тільки солод, хміль, дріжджі та вода. На даний момент пиво продається "на розлив" в м.Львів у декількох ресторанах, а також в ПАБі Вавілон, який відкрився цього року при нашій броварні.

Слідкуйте:

 

пиво_пиво_пиво

Що буде на фестивалі

В наливі:

Vavilon Blonde (ABV 5, IBU 18)
Фірмовий лагер броварні Вавілон, розроблений нашими пивоваром за авторською рецептурою, неймовірно свіжий, питкий та насичений. Саме те, що потрібно, щоб втамувати спрагу при будь-якій погоді.

Vavilon Golden Ale (ABV 6.5, IBU 22)
Золотий Ель від Вавілону, світлий ель зварений з кращих сортів солоду та хмелю, з використанням сухого охмелення напою. Має красивий золотистий колір, помірну гіркоту, м’який смак та фруктовий післясмак.

Vavilon Blanche (ABV 5.8, IBU 23)
Світле пшеничне пиво, зварене при поєднанні ячмінного та пшеничного солоду. В результаті маємо мутненьке пиво з приємною освіжаючою кислинкою та фруктовим смаком. Ідеально смакує з солоними видами сирів, а особливо фетою.

Vavilon Abbey (ABV 6.7, IBU 22)
Бельгійський сорт напівтемного пива, зварений за авторською рецептурою з використанням абатського солоду, який надає пиву насиченого кольору, карамельні нотки у смаку в поєднанні з м’якою гірчинкою. Ідеальне пиво для м’ясних закусок, особливо страв з мангалу

Vavilon India Pale Ale (ABV 6, IBU 46)
Американська ІРА з інтенсивним тропічним фруктовим хмільним ароматом і смаком, яскраво вираженою гіркотою в смаку, які присутні в пиві завдяки використанню п’яти різних видів хмелю під час варки цього напою.