a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

хто_і_з_чим

Про учасника фестивалю

Шифр

ШИФР Brewery - крафтова пивоварня зі Львова. Наша історія почалась в 2020 році, коли з перших варок на 50 літрів ми виростали і тепер маємо потужності в 6 тон. На цьому не зупиняємося, постійно виготовляємо нове обладнання та ЦКТ на власній майстерні. Продовжуємо розвиватися, варити нові сорти, експериментувати.  ШИФР - це частина крафтової культури, і ми хочемо, щоб ви смакували пиво, на яке заслуговуєте. 

 

пиво_пиво_пиво

Що буде на фестивалі

Дев‘ятка
Величезна кількість ячмінного солоду створила основу для потужної ІРА із 9-ма хмелями. На старті злегка солодкий карамельний насичений смак доповнюється чистою яскравою гіркотою, фініш сухий і тривалий.
ALC: 8.9 OG: 19 IBU: 90

Зелене ChMO
Наш представник у стилі IPA. Зелене Чмо – результат клопіткої праці над створенням міцного охмеленого світлого елю.  Смак насичений, солодовий, збалансований гіркими хмелями (Simcoe та Citra).
ALC: 7.0 OG: 16.2 IBU: 71

Claudia 
Зварене у стилі NEIPA з додаваням ячмінних пластівців та пшеничного солоду. Тіло тягуче, яскраве, складне. У смаці цитрусові, тропічні фрукти. Рівень гіркоти низький, аромат хвої.
ALC: 6 OG: 14,7 IBU: 9

Estella Зіронька
Освіжаючий легкий пшеничний ель. Смак зерновий, солодовий. Аромат переважаюче хлібний із хмільними цитрусовими нотками. ALC: 5 OG: 11.5 IBU: 20

Паралельний Cвіт Stout 
Тип пива – солодкий стаут. Для приготування пива використали купаж із свідлого, карамельного та паленого ячменю. Гіркота вдало збалансована невеликою кількістю молочної лактози, що робить пиво особливо питким. В ароматі міцна кава, ваніль, англійський хміль. Насичений чорний колір та бронзово-коричнева піна. У післясмаку легка нетривала гірчинка та солодовість.
ALC: 6 OG: 14.5 IBU: 24

Hard Times Lager
Легкий, кришталево прозорий лагер. Солодові (але не солодкі) якості переважають над хмільними, хоч присутня характерна гірчинка. Чистий сухий післясмак. Пиво для всіх і на всі випадки.
ALC: 4.5 OG: 10 IBU: 17

Don’t Call Me White 
Легкий освіжаючий АйПіЕй на пілснерівському та пшеничному солоді. Хмелі, в основному, добавлені під час вірпулу, тож гіркота ненав’язлива хоча виразна. Ніжний аромат завдячує своєю квітковістю бельгійським дріжджям.
ALC: 5 OG: 11 IBU: 58

Вишневий радлер
Мікс нашого базового пшеничного елю із кислою вишнею. Низький градус допускає керуванням двоколісним немоторизованим засобом пересування.
ABV: 3

Цитрусовий радлер
Змішали міцну карамельну іпу із соком лимонів та лайму. Кислить. Освіжає. Веселить.
ABV: 5