a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

хто_і_з_чим

Про учасника фестивалю

Sho Brewery

Пивоварня ШО БРЕВЕРІ була створена в місті Миколаїв, Миколаївської обл. З'явилася в 2017 році як контрактна пивоварня. А вже в травні 2019 почала будівництво своїх потужностей.

Слідкуйте:

 

пиво_пиво_пиво

Що буде на фестивалі

МІКРО САУЕР ІПА 8/2,7/5 пляшка
Супер легке кисле пиво зварене за технологією kettle sour(закислення у котлі).
Має приємну кислинку та насичений аромат тропічних фруктів завдяки сухому охмеленю

ШО HIP HOPS 14,2/5/43
Лагер з сухим Охмеленям сабро, сімко,гелексі, сорачі айс. В ароматі насичений аромат стиглих тропічних фруктів, з легкими нотами кокосу та хвої. Смак з фруктовими тонами та приємною хмелевою гірчинкою.

СОЛОДЕНЬКИЙ СТАУТ 18,6/5,5/20 розлив
Пиво насиченого темного кольору(майже чорного). Це пиво зварене у стилі MILK STOUT, це значить що під час варки було додано лактозу (МОЛОЧНИЙ ЦУКОР). Має приємний кавовий аромат. Насичений густий смак, з приємним солодким післясмаком. Для більш цікавого смаку ми додали 100 кг замороженої вишні на доброджування.

ІМПЕРИАЛ ГОЗЕ ОБЛІПИХА 18,5/6,4/7 розлив
Це пиво більш насичена інтерпритація класичного GOSE з додаванням свіжезаморожених ягід обліпихи. Насичений фруктовий аромат. Тіло округле з насиченим смаком ягід обліпихи та приємною кислинкою. Для варки цього пива ми використали 300кг ягід обліпихи та 120кг меду.

ПЕРШЫЙ СЕЗОН 15/6,5/30 пляшка
Пиво соломяного кольору. Цей сорт зварений у стилі БЕЛЬГІЙСЬКИЙ СЕЗОН(Saison) з притаманними для цього стилю оранолептичними показниками.Аромат травяний, сінний, з приємними фенольними тонами. Тіло сухе з приємною хмелевою гірчинкою.

ШО ГОЗЕЛЬ 12/3,8/8 розлив/пляшка

Пиво соломяного кольору. Цей сорт зварений у стилі GOSE. Це кисле німецьке пшеничне пиво. Кислинка в ньому досягається завдяки використанню лактобактерії Lactiplantibacillus plantarum.
Закисляється по технології kettle sour (закислення у котлі). Для цього стилю характерно кило-солоний смак з легими нотами коріандру. Легке тіло з відчутною, але приємною кислинкою. Кислина залишається до останнього ковтка. Легка солоність на після смак.

АМЕРИКАН БЛОНДІ 14/5,5/22 пляшка

Пиво блідий ель зварене в стилі AMERICAN PALE ALE з притаманним для нього складом органолептичних відмінностей. Має приємний світло янтарний колір. В ароматі легкі цитрусово-квітові ноти хмелю. Округле тіло з приємною легкою солодовою солдкістью та з хмелевою гірчинкою середнього рівня. Має приємну кислинку та насичений аромат тропічних фруктів завдяки сухому охмеленю.