a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

хто_і_з_чим

Про учасника фестивалю

Правда

У кінці 2014 року після піврічного монтажу ми відкрили пивоварню «Правда» в приміщенні колишнього ЦУМу на центральній площі Львова. Чеський інжиніринг, бельгійський консалтинг, німецька лінія розливу в пляшки, іспанська система наливу в келихи, американський пивовар — здається, нам допомагала вся планета! «Правду» створено для того, щоб світове розмаїття сортів було і в Україні. Тому ми варимо широку палітру сортів — від класики до сауерів. Вважаємо, що кожне пиво базується передусім на технологічній досконалості і збалансованості, у якій першу скрипку грає робота наших маленьких партнерів — дріжджів, а ми їм тільки допомагаємо. І якщо закладено правильну основу, пиво не має дефектів і помарок, тоді у гру вступають екзотичні хмелі й інші спеції. І хоча 2021-го нам виповниться вже сім років, ми відчуваємо, що тільки почали вчитися! І попереду ще багато стилів, колаборацій, подорожей та ідей. Україна така багата на фрукти, ягоди і спеції, що нове пиво можна створювати хоч щодня.

Слідкуйте:

пиво_пиво_пиво

Що буде на фестивалі

В наливі:

Fruit Sour Line
Лінійка з трьох чистих, кислих, освіжаючих, питких сауерів. Мають приємний солом`яний колір, виражену кислинку та вражаючий освіжаючий ефект. Перший Sour настоювався на міксі малини і ожини. Другий настояний на вишні. Третій – на манго та маракуї.

Еней IPA (менше 0,5% ABV, 12 IBU)
Новий безалкогольний сорт, охмелений хмелем Motueka. Має вражаючий освіжаючий ефект та виражений аромат цедри, лайму та тропічних фруктів.

Micro Orange IPA (3.2% ABV, 25 IBU)
Легкий освіжаючий літній сорт з додаванням апельсинового соку та сицилійських апельсинів. Має яскравий цитрусовий смак, легку гірчинку та виражений аромат цитрусових.

Cream Ale (5.3% ABV, 13 IBU)
Світлий кремовий ель, має щільне тіло, легкі карамельні ноти та високу кремову піну.

Saison Ella (3,8% ABV, 11 IBU)
Легкий освіжаючий бельгійський сезон, з яскраво вираженим квітковим ароматом та легкими нотами грейпфрута.

Saison Citra&Amarillo Cones (3,8% ABV, 11 IBU)
Легкий освіжаючий бельгійський сезон, з яскраво вираженим квітковим ароматом цитрусових та тропічних фруктів. Охмелений сухими шишками хмелю Citra i Amarillo.

Ґрізет (3,8% ABV, 11 IBU)
Пиво з додаванням хмелю Saaz та Saphire. А також додали трохи чорного перцю та лимонної цедри для підкреслення смаку.

В пляшці:

Imperial Stout Line (9.1% ABV, IBU 60)
Лінійка Імперських стаутів, настояних на українських ягодах та фруктах: Вишня, Малина, Ожина, Абрикос.

Berliner Weisse (5% ABV, IBU 10)
Традиційний берлінський кислий сорт пива, виготовлений з використанням 3 культур мікроорганізмів: пивних дріжджів, молочнокислих бактерій та диких дріжджів. Доброджений у пляшках протягом 10 місяців. Завдяки диким дріжджям Brettanomyces Bruxellensis на даному етапі має в ароматі легкі винні ноти.