a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

хто_і_з_чим

Про учасника фестивалю

MOVA brewing co.

Вітаємо тебе командою MOVA. Ми — ті самі пивовари, що не лише варять пиво, а й змінюють культуру його споживання в Україні. Світле, темне, міцне, легке, у пляшці чи розливне — пиво є універсальним напоєм із багатою історією, безліччю смаків та мільйонами підкорених сердець. Наша місія — стати провідниками у цей невимірний світ та сформувати для пива репутацію благородного напою. Ми щиро віримо в те, що кожен сорт може знайти свого поціновувача. А на кожного споживача чекає свій неповторний та лакомий шлях до улюбленого смаку. Кінець 2017 року вийшов перший сорт MOVA brewing co. З 2018 по 2021 рік MOVA brewing co. — контрактна пивоварня: ми варили наші сорти на орендних виробничих потужностях. В 2021 році MOVA — відкриває власний завод, де не лише вариться пиво, а й створюється можливість спостерігати за всіма етапами виробництва. З власним виробництвом плануємо представляти Україну у світі. Адже пиво MOVA brewing co. — це традиційні світові сорти, зварені з українським підходом. Запрошуємо до пивної подорожі разом!

Слідкуйте:

 

пиво_пиво_пиво

Що буде на фестивалі

 

Lager C11 (ABV 4.4% IBU 22 Plato 11.1%)
Класичний лагер блідо-солом’яного кольору. Пиво хрустке та свіже з легким сухим солодкуватим післясмаком.

Open Pilsner (ABV 5.5% IBU 38 Plato 13%)
Пиво яскраво-бурштинового кольору. З нотами хмелю в ароматі та ледь помітною гірчинкою у післясмаку.

Blanche (ABV 4.7% IBU 20 Plato 12.5%)
Біле пшеничне пиво з надзвичайно легким характером. Свіжий аромат з нотами стиглих фруктів. У смаку оксамитовість пшеничних солодів переливається тонкою хмільною гіркотою.

Mosaic IPA (ABV 6% IBU 40)
Світлий IPA в американському стилі. Яскравий квітково-медовий профіль вдалось отримати за допомогою сорта хмелю. Mosaic в процесі сухого охмеління. Післясмак — тривалий, ноти солоду гармонійно доповнюють хмільну гіркоту.

Stout I (ABV 5.5% IBU 23 Plato 16%)
Перший стаут від MOVA. Щільний темний ель з густою піною та кремовим тілом. Смак — м’який і делікатний з нотами шоколаду, кави та карамелі. Гіркота паленого солоду збалансована солодкістю лактози. Округлість і бархатистість пива обумовлена додаванням при варінні вівсяних пластівців.

Candy Pale Ale (ABV 4.5% IBU 23 Plato 13%)
Світлий солодкий ель з додаванням лактози і сухим охмелінням. В ароматі яскраві фруктові відтінки з переважанням персика. У смаку — гра карамелі і нот барбарису, яка продовжується довгим цукерково-горіховим післясмаком.