a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

хто_і_з_чим

Про учасника фестивалю

Mateich craft beer

Це молода та амбіційна команда людей, які віддані своїй справі. Мета торгової марки – це поєднання прекрасного - МУЗИКИ з смачним - КРАФТОВИМ ПИВОМ, тобто поширюємо КРАФТОВУ КУЛЬТУРУ.

пиво_пиво_пиво

Що буде на фестивалі

DRÖSDEN german pils (OG 12.5%, ABV 5.0%, IBU 27)

Це справжній Pils в німецькому стилі, тому що зварене виключно з солоду німецького походження. З кожним ковтком занурює в атмосферу справжнього баварського пабу.
Питке до останньої краплі! Присмак сухий, солодовий з відповідною гіркотою, завдяки німецьким хмелям. Добре зброджений.

КАМБОДЖА double milkshake NEIPA (OG 18%, ABV 8%, IBU 10)
Таке ж яскраве, загадкове та залишає феєричні враження як і однойменна країна. Велика кількість мангового пюре робить його освіжаючим та соковитим. Занурюйся в океан смаку та вражень!

MUHOMOR IPA india pale ale (OG 16%, ABV 6.9%, IBU 55)
Щільне тіло професійно замасковане солодовістю та гіркотою справжніх топо-вих американських хмелів. Аромат, який вражає та запам’ятовується. P.S. Жоден мухомор при варці не пост-раждав.

АЙ, ЦВАЙ, ПОЛІЦАЙ DoppelBock (OG 19%, ABV 8.3%, IBU 22)
Розкішний лагер в класичному стилі – подвійний Bock, який зігріває серця! Вразить не тільки глибоким бурштиновим кольором, щільним тілом, але і чітко вираженою солодовістю та мінімальною гіркотою.

САБОТАЖ session pineapple neipa (OG 12%, ABV 4,8%, IBU 10)
Справжній подих літа! Соковитий, аро-матний, яскравий – вибух смаку! Так, ми зробили спеціально для тебе сесійну версію NEIPA, додали велику кількість справжнього пюре ананасу, гарно охмелили. Прекрасне тіло, менше алкоголю, питке. Вперед у літо!

ЮРА ХІП hoppy pils (OG 12%, ABV 5%, IBU 30)
Ти любиш європейську класику, але в захваті від американського хмелю!? Тримай! Ми взяли за основу наш найкращий пілс, додали казковий хміль: Enigma. І тааак – single hop: 10 гр на літр сухого охмелення. Ароматний, питкий, загадковий Сідай з нами на цю ракету і вперед!

Cool Eggs (колаборація з Wanted Beer) american strong ale (OG 19%, ABV 8,8%, IBU 66)
Повнотіле, з виразною гіркотою, легким цедровим ароматом. Післясмак з виразливою, але швидкоплинною гіркотою, з натяком на кремовість. Сухофрукти, інжир, тютюн, ірис.