a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

хто_і_з_чим

Про учасника фестивалю

Luchan Brothers’ Brewery

Перша у Луцьку реміснича пивоварня , заснована в серпні 2020 року. Історія компанії розпочалася ще у 2003 році. Тоді завод спеціалізувався на виготовленні лише безалкогольних напоїв під брендом «Луцький квас». Сьогодні ми «підвищили градус» і готові представити вам абсолютно новий рівень виробництва і якості, готові відкрити для вас новий світ усвідомленого споживання. Наші напої - це постійні експерименти і вдосконалення, це виключно натуральні інгредієнти і контроль на усіх етапах виробництва. Нове приміщення. Нове обладнання. Нові технології. Нові смаки. Долучайся до нової історії LUCHAN!

Слідкуйте:

 

пиво_пиво_пиво

Що буде на фестивалі

Пиво «Німецький Пілс/German Pils»
OG (вміст сухих речовин) 12% ABV(міцність) 4.6% IBU(гіркота) 22. Класичне німецьке світле пиво, преміальний сорт лагера із збалансованим смаком та ароматом хмелю і солоду. Для приготування даного пива використовуємо пільзенський світлий солод та благородні німецькі хмелі. Поєднання цих складників дає нашому пиву легку солодовість та пряно-квіткові нотки.

Пиво «Вітбір/Witbier»
OG (вміст сухих речовин) 12% ABV(міцність) 4.6% IBU(гіркота) 25. Пшеничне пиво верхового бродіння, зварене в бельгійському стилі. Має ніжний аромат, світло-солом’яний колір з білим відтінком та яскравий пшеничний смак з цитрусовими нотками. Правильна пропорція ячмінного та пшеничного солодів надає пиву неповторного смаку, який підкреслюється легкою кислинкою та вдалим поєднанням гірких та ароматичних хмелів.

Пиво «Шварцбір /Schwаrzbier»
OG (вміст сухих речовин) 12% ABV(міцність) 4.5% IBU(гіркота) 19. Має характерний темний колір, аромат та смак карамелі, з нотками кави і чорного шоколаду. Саме додавання карамельних та палених солодів надає цьому пиву такий колір і смак

Пиво «Індійський Світлий Ель/India Pale Ale(ІРА)»
OG (вміст сухих речовин) 14% ABV(міцність) 5.7% IBU(гіркота) 40. Сильноохмелений різновид Пейл-елю, який має золотистий колір. В ароматі відчуваються яскраві нотки цитрусових, тропічних фруктів та стиглих ягід. Хмелева гіркота з легкими солодовими нотками створюють неймовірний смак цього пива. Не дарма IPA досі вважається «королем крафту». Такий багатогранний аромат та смак створюються за допомогою великої кількості американських хмелів, які ми додаємо на різних етапах виробництва цього сорту пива.

Пиво «Американський Світлий Ель/American Pale Ale (АPA)»
OG (вміст сухих речовин) 12% ABV(міцність) 4.8% IBU(гіркота) 30. Не настільки гіркий порівняно з IPA вид світлого елю, та не менш ароматний. В ароматі відчуваються нотки цитрусових та манго. З перших ковтків відкривається весь смак американських хмелів з легкою солодовістю. Прекрасний вибір в спекотну погоду втамувати спрагу.

Пиво «Червоний Ель/Red Ale»
OG (вміст сухих речовин) 12% ABV(міцність) 4.6% IBU(гіркота) 18. Це пиво має багряний колір, яскравий солодовий смак і аромат з відтінками карамелі та легкою хмелевою гірчинкою. Купаж світлого та карамельних солодів у поєднанні з хмелем роблять його дуже м’яким і питким.

Пиво «Молочний Стаут/ Milk Stout»
OG (вміст сухих речовин) 19% ABV(міцність) 6% IBU(гіркота) 29. Сорт темного пива, що виготовляється з використанням паленого солоду і ячменю, а також карамельного і шоколадного солодів.
Додавання лактози дає пиву густоту і кремовість, а також нівелює досить відчутну гіркоту. Таке пиво однозначно припаде до душі любителям темних сортів пива.

Пиво “Вайцен/WEIZEN”
OG (вміст сухих речовин) 12% ABV(міцність) 4.5% IBU(гіркота) 14. Пшеничне пиво, зварене у німецькому стилі. Має насичений золотистий колір, фруктово-пряний аромат, якого надають традиційні німецькі дріжджі, легку кислинку з ледь відчутною гірчинкою та сухий фініш. Це один з найбільш шанованих сортів пива у світі.