a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

хто_і_з_чим

Про учасника фестивалю

Kyiv Local Brewery

Історія KLB розпочинається в 2017 році з ідеї двох шкільних друзів втілити в життя свою давню мрію. Основний склад команди незмінний – засновники Євген Нартенко та його друг Дмитро Самойлов. Як зізнаються пивовари-партнери, це досить складно, незвично та цікаво – вдвох закривати усі процеси. Але хлопцям на допомогу радо приходять чимало їхніх друзів, за що вони їм дуже вдячні і передають вітання. Нова пивоварня розташована на території колишнього заводу, обладнання встановлено українського виробництва. На сьогоднішній день потужність складає 7000 літрів пива у місяць. В асортименті пивоварні – п’ять постійних сортів та щомісяця випускають один-два експериментальних. Завдяки дотриманню у своїй роботі головного критерію бездоганної якості – практично з перших варок пиво Kyiv Local Brewery почало входити у великі заклади. До слова, три з п’яти основних сортів здобули нагороди на EEBA 2019 та 2020, 2021.

Слідкуйте:

 

пиво_пиво_пиво

Що буде на фестивалі

Local IPA (ABV 6 IBU 40)
India Pale Ale в американському стилі. В ароматиці багатство найкращих хмелів розкрилось відтінками грейпфруту, хвої та тропічних фруктів. Смакуючи цей сорт, відчувається багатогранна та збалансована гіркота. Ковток за ковтком накладаються відтінки хмельвих профілів, створюючи неповторний смаковий букет.

Lime Lager (ABV 4,5 IBU 25)
Легий лагер з додавання цедри лайма. Ледь відчутна гірчинка та приємний тонкий аромат лайму нагадують нам , що скоро літо.

Falconers Flight DDH NEIPA (ABV 6 IBU N\A)
В продовженні наших “мутних” експериментів, презентуємо новий сінглхоп NEIPA на культовому бленді хмелів північно-західного узбережжя США під назвою Falconers Flight. Завдяки якому і отримали неймовірну тропічно-цитрусову ароматику. І так, це не помилка в описі, а дійсно, розрахункова гіркота – 0 (але в смаку вона таки відчувається). Охмелення зробили тільки на вірпул та двічі під час бродіння:) Мутно, соковито, все як ми любимо!

Vanilla & Raspberry Pastry Stout (ABV 5, IBU 20)
Шоколадно-ванільний стаут з присмаком малини. Має сухій приємний фініш з ледь помітною ягідною кислинкою.