a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

хто_і_з_чим

Про учасника фестивалю

Хмільний Лев

Пивоварня «Хмільний Лева заснована в 2014-му році у місті Львові. Сьогодні «Хмільний Лев» – це місце, де зустрілися сучасне обладнання, науковий підхід і щире бажання зварити напій душевно! 2018 став новим етапом у розвитку пивоварні, ми переїхали у власне приміщення на вул. Жовківській 30. Нова пивоварня спроектована з нуля та вмістила в собі сучасне обладнання, високі стандарти санітарії та збільшення виробничих потужностей. Що ж робить Хмільний Лев успішним? В першу чергу це досвідчені пивовари. Їх професіоналізм та набутий багатьма роками досвід дають можливість зберігати стабільний насичений смак пива. Незалежно від пори року, від однієї партії хмільного напою до іншого, воно залишає свою індивідуальність. Ми безперервно працюємо над покращенням смакових якостей кожної нотки смаку та аромату! Що дійсно захоплює і мотивує – спостерігати за людьми, які куштують «Хмільний Лев». Для нас щастя, коли таку прискіпливу роботу оцінюють на фестивалях, форумах та дегустаціях. Відчувати весь цей потік вдячності та позитивних вражень… Заради цього варто працювати завзято і самовіддано, як було задумано від початку заснування пивоварні.

пиво_пиво_пиво

Що буде на фестивалі

«ІРА California»
Густина: 17 (%), Алкоголь: 6,5 (%), Гіркота: 53 (IBU)
Новий сорт пива від пивоварні Хмільний Лев, зварений в американському стилі 1970-х років. Фруктово-цитрусово-хвойних нот цього сорту пива досягнуто завдяки поєднанню сортів хмелю Колумбус та Каскад. Якщо заглянути в історію пивоваріння, то саме в Каліфорнії в 70-х роках перші крафтові пивоварні почали експериментувати з маловідомими на той час сортами хмелів. Тоді ароматичні властивості хмелю стали відкриттям для американської молоді.

«БАГРЯНЕ»
Густина: 16 (%), Алкоголь: 6 (%), Гіркота: 19 (IBU)
Темне пиво рідкісного сорту – Марцен. Напій насичений карамельними тонами та легким ароматом червоного вина з приємною гіркотою. Цей сорт хмільного напою не залишить байдужими поціновувачів темного пива, а також любителів скуштувати щось нове з німецької класики.

«ПШЕНИЧНЕ»
Густина: 14 (%), Алкоголь: 4,6 (%), Гіркота: 19 (IBU)
Баварський вайцен від «Хмільного Лева» потішить унікальним поєднанням гармонійної гіркоти і оксамиту з багатих прянощів. Це пиво середньої міцності, з тривалим післясмаком, без надлишкової гіркоти. Бездоганно збалансоване, ніжно освіжає і охмеляє.. Багатогранний смак вже оцінили на Міжнародному дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2019, де «Пшеничне» отримало срібло, а у 2021 році на цьому конкурсі «Пшеничне» отримало золоту нагороду!

«СВІТЛЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ»
Густина: 12 (%), Алкоголь: 4,2 (%), Гіркота: 16 (IBU)
Запашний класичний лагер «Світле Нефільтроване» – матове золото! Пиво помірної міцності з освіжаючим смаком із ніжною хмелевою гіркотою. Це гордість «Хмільного Лева». Ми впевнені в досконалості рецептури та дотриманні усіх технологічних процесів під час приготування. Тому смак пива залишається таким, як і тоді, коли головний пивовар сказав: «Він ідеальний!»

«SWEDBEER»

Густина: 13 (%), Алкоголь: 4,5 (%), Гіркота: 17 (IBU)
«Шведбір» – спеціальний сорт пива; для знавців – віденський лагер. У «Шведбір на 100% досягнута ціль виділити золоту середину між світлим та темним сортами пива. В ньому ідеально поєднані світлий та обсмажений солод, що надає пиву м’якого смаку та чистого аромату.

«BELGIAN ALE»

Густина: 18 (%), Алкоголь: 6,4 (%), Гіркота: 37 (IBU)
«Бельгійський ель» – це пиво зі сміливим характером! Зігріваючий аромат спецій і трав збалансовано поєднується зі свіжим терпким смаком. Це міцне, густе і гірке пиво,  Ель від «Хмільного Лева» традиційно щільний з хмелевою гірчинкою і дарує неповторний, інтенсивний смаковий досвід.