a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

хто_і_з_чим

Про учасника фестивалю

green elf

Пивоварня «Green elf BREWERY» була створена у 2017 році. Починалось все з любові до пива та пошуку ідеального смаку. Ідея варити самостійно виникла органічно – ми захотіли створити пиво на власний смак і за власними рецептами. Наразі це - молодий амбітний проект і сімейна справа одночасно.

пиво_пиво_пиво

Що буде на фестивалі

В наливі:

Kolsch (Кёльш) (IBU 15, ABV 4,5 %)
Світлий ель. Флагманський сорт, варимо 3 роки. Дуже питке, свіже, з делікатним смаком. Збалансоване за гіркотою та солодкістю. Виробляємо з німецького солоду та хмелю.

Orange Ale (IBU 20, ABV 5,8%)
Світлий ель з додаванням сушеної шкірки сицилійського апельсину. Пиво має делікатний аромат апельсину, помірно гірке, помірно хмільне. Питке.

American Wheat Beer (IBU 20, ABV 5%)
Пшеничне пиво. В ароматі – ноти зерна та хліба, невеличке охмеління вносить в ароматику цитрус та трави. Пиво збалансоване за солодкістю та має невелику кислинку. П’єтся легко, з приємним післясмаком.

Мигдальний СТАУТ (Almond Stout) (IBU 25, ABV 8%)
Наша новинка. Стаут з додаванням гіркого мигдалю. Помірно гіркий, щільний, насичений. Колір – темно- коричневий, з щільною дрібнозернистою піною. В ароматі – піджарене зерно, мигдаль, легка фруктовість. Смак повнотілий, насичений, шоколадний, з тонами мигдалю.

КОПЧЕНЕ
Гармонійно збалансоване між солодовим, хмільовим та димним смаками. Колір – янтарний.