a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

хто_і_з_чим

Про учасника фестивалю

Пивний гном

Компанія була створена у 2012 році, в той час ще не було, ні цієї назви, ні самої пивоварні. Було тільки двоє любителів пива, які на хвилі популяризації крафтового пивоваріння, вирішили варити своє пиво, тоді ще за контрактом, на чужих потужностях. Згодом знайшлося орендоване приміщення, почали купувати своє обладнання. У 2020 році виробництво збільшилося настільки, що було вирішено купити своє приміщення. Знайшли що шукали в Київській області, в селі Семенівка. 2021 рік має стати багатим на події. У наших планах закінчити ремонт і переїхати, розширити географію збуту, експериментувати з новими сортами, установити лінії розливу в банки ти пляшки, запустити виробництво квасу, лимонаду і сидрів. І звичайно участь в пивних фестивалях, тому, що для нас дуже важлива пряма комунікація зі споживачами.

Слідкуйте:

 

пиво_пиво_пиво

Що буде на фестивалі

A little bit Цитрус
Світлий пшеничний ель, зварений у бельгійському стилі з додаванням спецій. Завдяки використанню спеціальних дріжджів, пиво набуває пряного та цитрусового аромату. Смак пива трохи кислуватий, пряний із нотками гвоздики та коріандру, з виразним дріжджовим смаком і складним букетом. Хмелева гіркота виражена слабо. Колір від блідо-солом’яного до світло-золотистого. Вміст алкоголю від ABV — 5%. Щільність OG — 13%. Гіркота IBU — 13.

True Бурштин
Справжній Amber Ale, напівтемне пиво, зварене з використанням ароматного карамельного солоду, німецького виробництва. У смаку переважає солодовість, фруктові та карамельні відтінки. Повною мірою аромат розкривається після осідання піни. Колір бурштиновий. У після смаку напою легка, але доречна гіркота. Вміст алкоголю ABV — 4,5%. Щільність сусла OG — 12%. Гіркота IBU — 15.

ALL DAY IPA
пиво категорії Indian Pale Ale, але більш легка версія класичного розуміння цього різновиду пива. Дане пиво зварене з чотирьох видів солоду та трьох сортів хмелю, серед яких Cirta та Amarillo. У запаху переважають квіткові, а також тропічні цитрусові нотки грейпфруту та лайму. Легко п’ється, залишаючи після себе легкий, приємний гіркий післясмак. Вміст алкоголю від ABV — 5%. Щільність OG — 12,5%. Гіркота IBU — 35.

Back to Black
Темний солодовий ель. Пиво з характерним м’яким і повним сма- ком, зварене з використанням чотирьох сортів солоду німецького виробництва та мінімальної кількості хмелю. Саме завдяки цьому смак акцентується на приємній шоколадній солодовості з нотками ароматної кави та карамелі. Вміст алкоголю від ABV — 4,3%. Щільність OG — 13,5%. Гіркота IBU — 9.

Holle Ель
Пшеничний ель, виготовлений з використанням світлого та пшеничного солоду, бельгійських дріжджів та ароматного хмелю. Пиво має м’який солодовий смак з легкою залишкової гіркотою і пряним присмаком. Характеризується яскравим та насиченим букетом з легкими нотками цитрусу, гарним насиченим золотим кольором та стабільною піною. Вміст алкоголю ABV — 4,5%. Щільність OG — 13%. Гіркота IBU — 14.