a
Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

хто_і_з_чим

Про учасника фестивалю

DiD Craft Beer

DiD Craft Beer - це невелика приватна броварня, справою честі яка вважає варити найсмачніше та найякісніше пиво з відбірних сортів хмелю та солоду. Ми бажаємо радувати витончений смак вже існуючих цінувальників цього хмільного напою (а ми сподіваємось, таких чимало), розширювати лави пивних гурманів, та розвивати пивну культуру як таку. Хоча наші пивоварні експерименти почались не так і давно, наше пиво вже встигло захопити серця (рецептори) багатьох відвідувачів пивних фестивалів України. Ми вже встигли завоювати декілька нагород на Всеукраїнських Дегустаційних Конкурсах: East European Beer Award і HOP CUP Ukraine Open Beer Award. На разі ви можете скуштувати такі види пива, як Brown Ale, Amber Ale, Indian Pale Ale, Milkshake IPA, Ukraine Lager, Sweet Stout, Smoked Stout, Smoked Ale, Sour Ale, Belgian Strong Ale ну і також не вагайтеся продегустувати улюблений сорт нашого пивовара - Wheat IPA Beer (ароматне пшеничне пиво, солодкувато - цитрусового смаку). DiD Craft Beer - це пиво з душею моря, адже головний пивовар - справжнісінький моряк, а це, тисяча чортів, щось та значить! Куштуйте наше пиво та переконайтесь. Ми працюємо над рецептурою кожного дня, тому хто знає, може саме зараз вариться пиво Вашої мрії?! Дарма гадати, час смакувати!

Слідкуйте за нами:

 

пиво_пиво_пиво

Що буде на фестивалі

Sociopath Milk Stout (ABV 6.5%, OG 19.5%, IBU 25)
Срібний призер в категорії Stout на конкурсі east european beer award-2019. Темний ель. Насичений гіркуватий смак темного пива пом’якшенний лактозою. Має збалансований смак та аромат кави.

Bitnik English Bitter (ABV 5.2%, OG 14%, IBU 27)
Пиво, верхового бродіння, зварене в традиційному англійському стилі, з додаванням солоду cristal та хмелів challenger i fuggle.

Bella Wheat IPA (ABV 6%, OG 14.2%, IBU 70)
Пшеничний охмелений ель, з приємною текстурою, ароматом тропічних фруктів та приємною гірчинкою американських хмелів.

Chernobyl Smoked Stout (ABV 6.5%, OG 18%, IBU 27)
Копчений стаут з додаванням підкопченого чорносливу, пиво з ядерним характером! Аромат кавово-димний, смак насичений, торфяний. Бронзовий призер конкурсу Hop Cup 2020

Inspiration Session IPA (ABV 4.6%, OG 12%, IBU 40)
Аромат цитрусово-хмельовий, соковитий з відтінками стиглих тропічних фруктів. Смак сухий, освіжаючий з цитрусовою гірчинкою в післясмаку.

Amitola American amber Ale (ABV 5.8%, OG 16.2%, IBU 65)
Американський червоний ель. Золотий призер в категорії Amber на конкурсі east european beer award-2020. Аромат фруктово-квітковий з приємним сухим смаком і хмелевою гірчинкою в післясмаку.

Trino Kettle Sour (ABV 5.5%, OG 16.5%, IBU 10)
Пиво зварено методом kettle souring з доброджуванням на пшеничних дріжджах. Це пиво має насичену кислинку із зерновим смаком, який плавно переходить в ягідний. Пшеничні і карамельні солода надають цікавий смаковий профіль, який, в поєднанні з порічкою, нагадує кислий, питний французкий круасан. В ароматі домінуює порічка-бо це її територія..

29tg Moon Belgian Golden Strong Ale (ABV 7.75%, OG 18%, IBU 22)
Представник золотої міцної Бельгії. Сам по собі є сухим, але водночас делікатним індивідом з м’який характером. На зустріч зі споживачем любить наносити на себе аромат стиглої груші з відлунням яблук і апельсинів. Його здатність приховувати п’янкий характер дивує, тому будьте обачні, після зустрічі з ним несподівано може наступити 29-й місячний день

Clesh Light Ale (ABV 4.6%, OG 11.5%, IBU 24)
Це пиво стандартного верхового бродіння з підвищеним вмістом хмелю, яке має той самий незвичайний присмак з гірчинкою в залишку.

Patriot Pale lager (ABV 4.8%, OG 12.7%, IBU 17)
Світлий лагер зварений з додаванням українського хмелю. Пиво нефільтроване не пастеризоване, має м’який солодовий смак з приємною гірчинкою в післясмаку.

Bella White IPA (ABV 6%, OG 14.2%, IBU 70)
Пшеничний охмелений ель, з приємною текстурою, ароматом тропічних фруктів та приємною гірчинкою американських хмелів.